close
دانلود آهنگ جدید
محافظ بزرگ Grand Warden
یکشنبه 03 شهریور 1398
بازي  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,گيم  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,دانلود بازي  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,Download  کلش اف بازي  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,گيم  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,دانلود بازي  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,Download  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,Download game  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,دانلود بازي اکشن  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,danload bazi  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden , بازي زيبا  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,دانلود نسخه جديد  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Warden ,دانلود بازي امسال  کلش اف کلنز محافظ بزرگ Grand Wa
جاي تبليغات شما
جاي تبليغات شما
پنل کاربري
آمار سايت
 • آمار بازديد
 • بازديد امروز : 378
 • بازديد ديروز : 1,918
 • بازديد کل : 7,020,958
منو اصلی

دانلود آخرین نسخه بازی

تبلیغات
مدل لباس 2018 مجلسی
مدل لباس مجلسی
لیفتراک چت روم کلینیک درمان میگرن متخصص میگرن بهترین دوربین مداربسته درمان میگرن خرید شال و روسری دانلود رایگان قالب و افزونه وردپرس طراحی سایت شیراز ترجمه مقاله
ثبت آژانس مسافرتی
محافظ بزرگ Grand Warden
 • تعداد بازديد : 714
 • محافظ بزرگ Grand Warden

  محافظ بزرگ یا  Grand Warden "گراند واردن" یک محافظ و متخصص فنون جنگی است که سالهای زیادی را صرف یادگیری فنون رزمی کرده است و قدتی ناشناخته دارد او با نیروی ناشناخته خود به دشمن حمله می کند و با همین نیرو از دهکده شما محافظت می کند ، او هنگام دفاع از دهکده شما به شکل مجسمه در می آید و مانند سنگ ، محکم و سفت می شود !

  اطلاعات بیشتر از این قهرمان در ادامه مطلب آمده است ...

   

   

  Level 10-20

  Level 1-9

   

  گرند واردن در حالت دفاعی گرند واردن در حالت دفاعی

   

   

  خلاصه ای از ویژگی های Grand Warden

  گراند واردن ویژگی هایش در پایه مشابه ویزارد و هیلر است و رفتارهایی مانند بربرشاه و ملکه کماندار است.

  گراند واردن دارای یک محراب است و هزینه ساخت آن 6.000.000 اکسیر می باشد و در تان هال یازده در دسترس است.

  محدوده سلامت دهنده گراند واردن در یک محدوده دایره ای شکل در اطراف وی است و تا زمانی که نیروها در این محفظه دایره محدود هستند ، نیروها سلامتی می بینند و وقتی که خارج می شوند گراند واردن نمی تواند سلامتی به آنها بدهد ، مگر اینکه دوباره در محدوده دایره ایی گراند واردن قرار بگیرند.

  توانایی خاص گراند واردن در ابتدا غیر فعال است و با افزایش لول این قهرمان به این نیروی ویژه دست پیدا می کند که در لول 5 به این نیرو دست پیدا می کند و سپس با هر 5 بار افزایش لول ، سطح لول نیرو یک عدد افزایش پیدا می کند.

  گراند واردن قهرمان سوم این بازی است که در قدرت فیزیکی ضعیف است ولی در حمایت کردن از نیروها بسیار قدرتمند است این نیرو Eternal Tome نام دارد که برای یک مدت کوتاه نیروهایی که در هاله او قرار دارند را غیر آسیب پذیر می کنند.

  Eternal Tome هم با هر 5 سطح افزایش لول قهرمان افزایش پیدا می کند.

  در حالت دفاعی ، به شکل مجسمه در می آید ومانند یک ساختمان دفاعی می شود و در حالی که از نیروهای شما و ساختمانهای شما دفاع می کند به نیروهای دشمن نیز حمله می کند.

  گراند واردن به ساختمان هایی حمله می کند که بیشترین نیروها در حال حمله به آن هستند و تا نابودی این ساختمان به کار خود ادامه می دهد.

   

  استراتژی تهاجمی :

  این قهرمان در دوحالت هوایی و زمینی می تواند حمله کند که بستگی به نیاز شما ، قابل تنظیم است.

  میزان وارد کردن خسارت گرند واردن 110 است که از یک ویزارد 4 کمتر است ولی میزان سلامتی او کمی کمتر از آرچر کویین سطح 40 است! گرند واردن میزان سلامتی 1500 در لول 20 را دارد و آرچر کویین در لول 40 میزان سلامتی 1630 را داراست.

  گراند واردن می تواند از روی دیوارها مانند هاگ رایدر ، بپرد و دیوارها مانعی برای این قهرمان نمی باشد.

  Eternal Tome یک نیروی ویژه است که اهمیت و استفاده آن زمانی پدیدار می شود که مرکز هسته دشمن بسیار قوی است و با این نیرو می تواند در مرکز دهکده دشمن ، نیروهای خود را شکست ناپذیر کند و دهکده هایی با DPS بالا در مرکز دهکده ، را نابود کند.

  این قهرمان احتیاجی ندارد که نیروهای دیگر بصورت قیفی شکل پیاده شوند و اطراف را پاک کنند و مسیر را پیدا کنند و منحرف نشوند ، این قهرمان هوشمندانه هر جا که نیروهای بیشتر پیاده شوند به سمت آن می رود و سلامتی می دهد.

  این قهرمان می تواند بطور موثر برای مقابله با توپخانه عقاب استفاده شود و با استفاده از گروه های نیروی زیاد خود که پیاده کردید هم به آنها سلامتی دهد حتی اگر مورد اصابت توپخانه عقاب قرار گیرند و هم به اینفرنو یا توپخانه عقاب حمله کند در حالی که به نیروها سلامتی می دهد و ساختمان های دفاعی دشمن مشغول حمله به نیروهای ما هستند.

  در صورتی که گرند واردن را به تنهایی پیاده کنید او به نزدیکترین ساختمان خود حمله خواهد کرد ولی اگر پشت نیروهای خود او را قرار دهید هدف او در این زمان اهدافی خواهند بود که سربازهای شما حمله میکنند و به نیروهای شما آسیب وارد میکنند. در این صورت او نزدیک خواهد شد و به آن عنصر دفاعی حمله خواهد کرد.

   

  استراتژی دفاعی :

  HP این ساختمان کم است ولی DPS خوبی دارد و به عنوان یک دفاع در هسته خیلی مناسب نمی باشد و به عنوان یک واحد پشتیبان از ساختمان خوب است ، مثلا دفاع از توپخانه عقاب خوب کار می کند.

  گراند واردن از نیروی خود برای سلامتی دهنده به ساختمان های اطراف خود و نیروهای کلن کسل در محدوده خود یا نزدیک محراب خود استفاده می کند و نیرو ها را سلامتی می بخشد و همچنین دیگر قهرمانان هم به سلامتی آنها کمک می کند و در محدوده خود به آنها سلامتی می بخشد.

  تفاوت در ارتقاء :

  شکل ظاهری گراند واردن از ارتقاء 10 به بعد تغییر پیدا می کند.

  در ابتدا موی بنفش او شبیه به ملکه کماندار است و کاراکتر چهره وی شبیه جاینت است ، او لباس سفید و بنفش می پوشد همراه با یک شنل کوتاه و یک یقه طلایی ترو تمیز دارد ! یک تاج سفید هم در سر دارد ، یک کتاب قطور در دست دارد و یک عصای بلند چوبی با کریستالی براق و جادویی در سر این عصای چوبی است.

  از لول 10 به بعد تاج او از سفید به شکل طلایی تبدیل می شود.

   

  مطالب کم اهمیت :

  برای اولین بار این قهرمان همراه با تان هال 11 در مراسم ClashCon 2015 معرفی شد و فقط شبح یی از این قهرمان به نمایش گذاشته شد و مسابقه ای برای حدس زدن و طراحی آن تدارک دیده شد که جایزه آن جم بود.

  بر خلاف دیگر قهرمانان دیگر (بربرشاه و ملکه کماندار) فقط تا سطح 20 قابل ارتقاء است در صورتی که قهرمانان دیگر تا سطح 40 قابل ارتقا می باشند.

  او تنها نیرویی در بازی است که هم بر روی زمین و هم بر روی هوا قابل تغییر است.

  او تنها قهرمانی است که همزمان دونیرو دارد ، هم حمله می کند و هم سلامتی می دهد!

  او تنها قهرمانی است که در حالت هوایی می تواند توسط تله های هوایی کشته و آسیب ببیند.

  این قهرمان بر خلاف قهرمانان دیگر با اکسیر بنفش ساخته و ارتقا پیدا می کند.

  هزینه ارتقا آن تا لول 8  (5.500.000 اکسیر) کمتر از هزینه ساخت (6.000.000 اکسیر)  آن می باشد.

  او تنها قهرمان بازی است که پیش نیاز آن به تاون هال ماکسیمم دارد.

  تنها قهرمانی است که مانند ویزارد و هیلر کار می کند و با استفاده از توانایی جادوگریش هم قادر به افزایش HP نیروهای خودی است.

  تنها قهرمانی که هنگام دفاع ، تغییر چهره می دهد.

   

   

  جدول کلیات Grand Warden

   

  جدول اثرگذاری هاله Grand Warden

   

  قابلیت قدرت Eternal Tome  Www.ClashOfClansGame.IR

  مدل لباس
  محل تبلیغات شما
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در جريان بگزاريد.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی