close
دانلود آهنگ جدید
شیلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصی
جمعه 16 خرداد 1399
برنامه کاربردي شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,دانلود برنامه شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,برنامه توپ شيلد - قسمت دوم : گارد دهکدهبرنامه کاربردي شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,دانلود برنامه شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,برنامه توپ شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,برنامه کاربردي ويندوز شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,برنامه خوب شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي ,برنامه بهينه سازي شيلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصي , برنامه پشتيبان گيري شيلد - قسمت دوم : گارد دهکد
جاي تبليغات شما
جاي تبليغات شما
پنل کاربري
آمار سايت
 • آمار بازديد
 • بازديد امروز : 171
 • بازديد ديروز : 2,692
 • بازديد کل : 7,672,032
منو اصلی

دانلود آخرین نسخه بازی

تبلیغات
مدل لباس مجلسی
مدل لباس مجلسی
دوربین مداربسته دانلود رایگان قالب و افزونه وردپرس بک لینک چیست
فروش تبلیغات متنی فالو
شیلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصی
 • تعداد بازديد : 810
 • شیلد - قسمت دوم : گارد دهکده و استراحت شخصی

  در پست گذشته قسمت شیلد توضیحاتی درباره سیستم دفاعی و شیلد دادیم و بررسی کردیم که با این سیستم جدید بازیکنان در حمله و دفاع بهتر عمل خواهند کرد و دیگر شیلد گرفتن متکی به تاون هال نمی باشد و دیگه بازیکنان باید تاون هالشان را در دهکده بگذارند و سیستم دفاعی کمی عادلانه تر و قابل اعتماد تر خواهد شد و بازیکنان مجبور هستند که حملات خود را بیشتر کنند و در مدت زمان شیلد هم می توان حمله کرد و ...

  در این پست به بررسی قسمت دوم شیلد و محافظت از دهکده می پردازیم که در آپدیت جدید کلش آف کلنز که بزودی منتشر خواهد شد چگونه عمل می کند ، پس لطفا بهادامه مطلبمراجعه نمایید ...

   

   

   

  گارد دهکده-پشتیبانی از مدت زمان آنلاین بودن

  گارد دهکده یک روش جدید و دارای مدت زمان کم است برای جلوگیری از حمله به روستای خود و موقعی می توانید استفاده کنید که شیلد شما به اتمام رسیده است و یا کم است.

   

  +هنگامی که گارد دهکده فعال باشد ، مانند این است که شما آنلاین هستید و حتی اگر بازی را ببندید و یا دیسکانکت شوید.

  +بازیکنان می توانند آزادانه حمله کنند به دیگر روستاها در زمان گارد دهکده بدون هیچگونه مجازاتی.

  +گارد دهکده رایگان هم توسط بازی به مدت محدودی به ما داده می شود که از 15 دقیقه شروع می شود و تا 3 ساعت هم هست که این مدت زمان مجانی بستگی به لیگی داریم که در داخل آن قرار داریم.

  +شما می توانید هر روز به مدت 2 ساعت گارد دهکده را با 10 عدد جم بخرید ! و برای خرید دوباره باید 23 ساعت صبر کنید تا دوباره گزینه خرید گارد دهکده فعال شود و شما 2 ساعت دیگر با جم بخرید.

  +در هر زمان شما می توانید گارد دهکده را غیر فعال کنید.

  +خرید شیلد از فروشگاه باعث غیر فعال شدن گارد دهکده می شود.

  گارد دهکده مثل این می مونه که گوشی خود را به برادر کوچک خودتون داده اید که شما را به مدت کوتاهی آنلاین نگه دارد تا کسی به شماحمله نکند به کار واجبی که دارید برسید و البته گارد دهکده دیگه عوامل دردسر ساز برادر کوچکتان را ندارد که در قسمت چت بازی باعث شرمندگی شما شود و یا جم های شما را بیخود و بی جهت خرج کند ! بعد از اینکه مدت شیلد شما تمام شد ، استرس دارید که بازیکنان لول بالا به شما حمله کنند و غنائم شما را بدزدند ! شما هم کار دارید و باید بازی را قطع کنید و به کارتان برسید و آیا کسی هست که به شما کمک کند؟ بله ! آن گارد دهکده( The Village Guard )است.

  بحث دیگر در مورد آنلاین بودن  بازیکن است (Personal Breaks)  که  یک بازیکن بعد از مدت زمان بازی بطور موقت برای مدتی کوتاه از بازی اخراج kick  می شود  و خوب شما هم باید دقایقی از بازی به دفاع بپردازید (منظور موقعی است که شما از بازی اخراج می شوید! و دیگران می توانند به دهکده شما با آفلاین شدن شما حمله کنند این مورد احتمالا برای مبارزه با ربات ها طراحی شده است) و با اجرای این سیستم بازی عادلانه تر و متعادلتر خواهد شد تا شانس دیگران هم امتحان شود !

   

   

  استراحت شخصییاPersonal Break

  در روش جدید شیلد و تغییراتی که داده شد سیستم و عملکرد دفاع/حمله عادلانه تر و انعطاف پذیرتر خواهد شد تحت اینکه این سیستم به زمان آنلاین بودن شما بستگی دارد. بعد از زمان زیادی آنلاین بودن بازیکن برای دقایقی از بازی بیرون انداخته می شود تا بازیکن های دیگر شانس خود را امتحان کنند.

  بنابر این بعد از ۳ ساعت آنلاین بودن بازیکن مجبور می شود تا به مدت ۶ دقیقه از بازی بیرون برود که این زمان قابل تمدید است و در صورتی که فردی که به شما حمله کرد و شیلدی به شما نداده باشد، شما ۱۵ دقیقه وقت دارید که تله ها را بازسازی کنید و کلن کسل را دوباره پر کنید و بعد از اتمام این وقت دوباره از بازی شما را بیرون میندازد.

  بطور کلی قوانین جدید برای شکسته شدن شیلدبعد از 3 ساعت بازی به مدت 6 دقیقه از بازی اخراج میشوید که قابل تمدید به مدت 2 ساعت با خریدن گارد دهکده است که فقط هر روز یکبار می شود و در زمان server maintenance یا تعمیرات سرور توسط کلش اف کلنز این زمان از دست نمی رود و برایتان محاسبه می شود.

  در حال حاضر بحث تغییرات بسیار زیاد است وهنوز بیشتر آن مانده است که غارت های لیگ چگونه محاسبه می شود و جوایز آن هم همچنین در لیگ ها به چه صورت در می آید  بنابراین از شما می خواهیم که صبر داشته باشید لطفا ! تا زمان آپدیت بازی و هدف ما این است که هر بازیکن بعد از چند حمله به دهکده های دیگران به دفاع نیز بپردازد ، برای یادگیری دقیق تر هم باز هم بخوانید و اطلاعات را بیشتر بخوانید !

   

  پشتیبانی اختصاصی از بازیکن

  همانطور که در پست آخر گفته بودیم که بازی کلش متکی بر اساس استفاده از استراتژی های خاص است و سیستم جدید شیلد هم برای جلوگیری از بی وقفه آنلاین ماندن به مدت طولانی طراحی شده است که فقط به دفاع مشغول هستند ، هنوز هم عده ایی هستند که تمایل به دفاع و شیلد رفتن طولانی تر دارند که یا ساختمان های دهکده هنوز آماده نیستند که سیستم گارد دهکده طراحی شده است که عملا کار آنلاین ماندن را انجام می دهد و این عادلانه تر است !

   

   

  در حالی که گارد دهکده و شیلد هر دو برای ما یک کار را انجام می دهد که آن حفاظت در برابر مهاجم است به شیوه های مختلف استفاده می شود. گارد دهکده برای حمایت از زمان بازی فعال در نظر گرفته شده است در صورتی که شیلد به فرصت هایی برای زمان از این بازی است.

   

                   شیلد

                            Shield

  گارد دهکده

  Village Guard

  زمان طولانی :12 ساعت تا 7 روز

  حمله در هر زمان - زمان از شیلد کم میشود

  گرفتن شیلد مجانی اتوماتیک بعد حمله دشمن

  زمان شیلد رایگان برای همه بازیکنان

  با بیش از 100 جم هر چند روز شیلد بخرید

  هر موقع می توان شیلد خرید

  در زمان استراحت زمان محاسبه نمی شود

  زمان کوتاه : 15 دقیقه تا 3 ساعت

  حمله در هر زمان بدون هیچ جریمه

  گرفتن مجانی گارد دهکده در زمان اتمام شیلد

  زمان مجانی گارد دهکده با پیشرفت در لیگ

  با 10 جم می توان هر روز گارد دهکده خرید

  زمانی که فقط شیلد تمام شد،گارد دهکده بخرید

  در زمان استراحت اجباری زمان محاسبه می شود

   

  تفاوتگارد دهکدهباشیلد:

   1- مدت زمانى که گارد، زمین رو محافظت می کند از 15 دقیقه تا 3 ساعت است درصورتى که شیلد از 12 ساعت تا 7 روز می تواند فعال باشد.

   2- درصورت حمله در زمانه فعال بودن گارد چیزى از زمان  محافظت کم نمی شود ولى در صورت حمله وقتى که شیلد فعال است اتک اول 3 ساعت، اتک دوم 4 ساعت، اتک سوم 5 ساعت و ... از شیلد اصلى کم می کند.

   3- ورژن رایگان گارد بعد از تمام شدن شیلد اصلى بصورت خودکار فعال میشود ولى ورژن رایگان شیلد بعد از اتک خوردن به زمین فعال می شود.

   4- مدت زمان پوشش دهى گارد متناسب با لیگ افزایش پیدا می کند ولى مدت زمانه پوشش دهى شیلد براى همه در هر لیگى یکسان است.

   5-  پوشش دهى بیشتر گارد ده جم براى دو ساعت هزینه دارد ولی پوشش دهی بیشتر شیلد از صد جم به بالا با توجه به تعداد روز هزینه دارد.

   6- گارد را تنها زمانى میشود خرید که شیلد فعال نیست ولى شیلد رو در هر زمانى می شود خرید.

   7- مدت زمان پوشش دهى گارد به میزان آنلاین بودن شخص شمرده می شود و از سه ساعت محدودیت کم میکند در حالى که مدت زمان پوشش دهى شیلد در آن سه ساعت شمرده نمیشود.

   

   

  گارد دهکده رایگان پس از پایان شیلد شما فعال می شود و زمان آن هم به صورت زیر است :


  Bronze LeagueSilver LeagueGold LeagueCrystal LeagueMaster LeagueChampion League  ۱۵ دقیقه برای لیگ چمپیون و لیگ های پایین تر


  Titan League ۱ ساعت برای لیگ تایتان ۳

  Titan League۲ ساعت برای لیگ تایتان ۲

  Titan League Legend League۳ ساعت برای لیگ تایتان ۱ و لیگ افسانه ها


  هر دفاعی که منجر به شیلد شدن دهکده شما بشود باعث می شود سه ساعت زمان بازی شما از اول شروع شود یعنی در واقع زمان ریست شود مثلا فرض کنید دو ساعت و نیم بازی کردید و قاعدتا بعد از نیم ساعت بازی شما را برای شش دقیقه باید اخراج کند(Kick)  ولی اگه قبل از Kick شدن از بازی خارج شوید و به شما حمله شود و شیلد شوید سه ساعت دیگه باز می توانید بازی کنید !

  این هم از آپدیت امروز و در آپدیت فردا گویا از جایزه لیگ ها و تغییرات در کاپ معرفی شود به هر حال ممکنه این آپدیت ها کمی گیج کننده باشد و باید صبر کرد و عملا ورژن جدید را بازی کرد تا با آن بیشتر آشنا شد ، به هر حال نگران نباشید.

  مدل لباس
  محل تبلیغات شما
  نظرات
 • در قمست نظرات مشکلات و پيشنهادات و انتقادات خود را با ما در جريان بگزاريد.

 • نام
  ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
  وبسایت
  :) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
  نظر خصوصی
  مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
  کد امنیتیرفرش کد امنیتی